Bayilik burada'ya Hoşgeldiniz, Üye Girişi | Ücretsiz Üyelik
BayilikBurada Logo

Dicle Elektronik, İnter, Akıllı Kumanda bayilik yöntemi ile girişimcilere yeni veya ek iş fırsatları sunuyor.

Dicle Elektronik, İnter, Akıllı Kumanda

Firma Tanıtım Yazısı

Değerli müşterilerimiz !

1997 yılından bu yana içinde bulunduğumuz TV uzaktan kumandası sektöründe INTER® markamız ve firmamıza tescilli tasarımlarımızla sizlere kaliteyi, güveni ve en iyiyi sunduk. İzlediğimiz politikalardan ödün vermeden 2000 yılında ürün gamımızı, ülkemiz için özel olarak geliştirdiğimiz ‘AKILLI KUMANDA’ çeşitlerimizle zenginleştirdik.

 

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde bugün Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı kod hazinesini içinde barındıran INTER® AKILLI KUMANDALARINI yarattık ve pazar payının büyük bir bölümüne sahip olduk. 2007 yılının ikinci yarısında siz sayın müşterilerimize Dünyanın ilk ‘TÜRKÇE’ menülü LCD ekrana sahip Akıllı kumandalarını sunduğumuz için gururluyuz.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübemizi kattığımız bu ürünlerin kullanımı, LCD ekranlarında sahip olduğu Türkçe menü sayesinde en basit seviyeye indirgenmiştir. Bu yeni ürünlerimiz sahip oldukları üstün özellikler sayesinde normal kumanda tabularını yıkacak ve sahip olduğunuz teknolojinin hâkimi olmanızı sağlayacaklardır. Ürünlerimiz ve hizmet kalitemiz hakkındaki düşüncelerinizin bize sağladığı güven ve yenilikçi anlayışımızla teknolojiyi takip ederek size en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. .

Firma Tanıtım

Ofis Resim 1

Etiketler:  elektronik bayilikelektronik bayiliğielektronik bayiliklerielektronik bayilik veren firmalarelektronik bayiliği verenlerkumanda bayiliği verenler

 

 

Yücel Yazılım ve Reklam tarafından tüm hakları saklıdır.